###

AKTUALITA

Forlex se rozrůstá o dvě nové partnerky


2/1/2020

Od ledna 2020 posílí vedení advokátní kanceláře FORLEX na pozici partnerů kanceláře zkušené advokátky Lenka Němcová a Eva Ostruszka Klusová. Obě advokátky působí v advokátní kanceláři FORLEX od jejího vzniku v roce 2016 a mají zhruba desetiletou právní praxi v advokacii v předních českých advokátních kancelářích.

Eva Ostruszka Klusová bude spoluzodpovědná za vedení pracovněprávního týmu, poskytování služeb z oblasti zdravotnického práva a komunikaci s francouzsky hovořícími klienty, Lenka Němcová se bude i nadále podílet zejména na vedení brněnské pobočky kanceláře, vedení nemovitostního týmu a poskytování právních služeb v oblasti správního práva.

„Ve Forlexu věříme, že tým kvalitních a loajálních právníků je opravdu esenciální a jsme rádi, že se nám daří schopné lidi udržet a také jim poskytnout adekvátní kariérní růst. O tom svědčí nejen povýšení Lenky a Evy na partnery kanceláře, ale také skutečnost, že v uplynulém roce se u nás rozhodli nadále zůstat po úspěšném složení zkoušek tři skvělí koncipienti na pozici advokátů. Zároveň jsme loni přijali tři nové koncipienty a další nová koncipientka nastoupí v lednu 2020. V naší kanceláři tak bude působit již 17 právníků, což z Forlexu dělá jednu z největších mimopražských českých advokátních kanceláří, která je schopná klientům poskytnout právní služby v zásadě v jakékoli oblasti práva “ říká partner Forlexu, Pavel Říha.

Ivan Barabáš a Aleš Klech svorně dodávají: "Jsme rádi, že můžeme mezi sebou jako nové partnerky přivítat právě Lenku a Evu. Jsou to talentované advokátky, které nejen posílí synergii týmu, ale přináší odhodlanost, píli a moderní pohled na věc, tj. kvality, které naši praxi nepochybně posunou dál“.

Advokátní kancelář FORLEX působí především na Moravě a ve Slezsku od roku 2016, její zástupci však čerpají z téměř dvaceti let zkušeností z významných českých i zahraničních advokátních kanceláří i z podnikové praxe. Nabízí zde komplexní a specializované právní služby na vysoké úrovni, na jaké jsou klienti zvyklí obvykle pouze u mezinárodních právních center, a dále ve spolupráci s kooperujícímu zahraničními advokáty spolehlivou právní podporu prakticky po celém světě. Díky tomu zpřístupňuje FORLEX také regionálním klientům služby, za nimiž by jinak museli cestovat do Prahy.